Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Walizki i torby

  Wyjazdy z dzieckiem to nie tylko przyjemność, ale również odpowiedzialność. By móc cieszyć się wspólnym czasem i aktywnościami, które oferują podróże, należy się odpowiednio zaopatrzyć. Rzeczy, o które trzeba zadbać przed wyjazdem, jest wiele. Jeszcze więcej jest jednak tych, które trzeba zabrać ze sobą.

  Walizki na wyjazd z dzieckiem – niezbędnik każdego rodzica 

  Ilość niezbędnych akcesoriów i dodatków potrafi przyprawić o zawrót głowy. By o niczym nie zapomnieć, warto przygotować się już wcześniej i wypisać dokładnie najpotrzebniejsze rzeczy. Kiedy mamy gotowy zestaw i jesteśmy pewni, że niczego nie pominęliśmy, trzeba to wszystko spakować. Z pomocą przyjdą walizki na wyjazd z dzieckiem oraz torby na wyjazdy z dzieckiem

  W co najlepiej się spakować?

  To zależy przede wszystkim od tego gdzie wyjeżdżamy i na jak długo. Na dłuższą podróż – do tego w chłodniejsze miejsca – przydadzą się większe walizeczki dla dziecka. Takim rozwiązaniem są produkty marki LittleLife mające wszystko to, co mała walizeczka mieć powinna. Pojemność 20 litrów, miękkie kółka i osobna, wewnętrzna kieszeń na drobiazgi. Można ją ze spokojem zabrać na pokład samolotu, gdyż spełnia wymagania dla bagażu podręcznego. Odpowiednia dla dzieci od lat 3. Zachęcamy również do sprawdzenia licznych serii walizek małych, średnich oraz dużych, wśród których wyróżnia się walizka kabinowa Saxoline z lamą.

  Wiadomym jest, że trafiają się również wycieczki krótsze i bliższe. Wtedy warto wyposażyć się wygodne torby na wyjazdy z dzieckiem. Są one podręczne i z pewnością pomieszczą wszystko to, co najpotrzebniejsze, sprawdzą się też na weekend poza miastem. Na tę okazję polecamy serię Weekend bag od firmy Fresk albo zestaw walizek z żyrafą. Dodatkowo nacieszy oko pięknymi kolorami oraz wzorkami!

  Jeśli chcemy spakować małą ilość rzeczy, przede wszystkim kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji, najlepszym wyborem będą kosmetyczki na artykuły dziecięce oraz mini torby na akcesoria. W takich okolicznościach idealnie sprawdzą się produkty od Rex London (np. kuferki dla dzieci w kształcie owoców), oraz PacaPod.