Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Śliniaki i fartuszki

  Śliniaki dla dzieci – gwarancja czystych ubranek 

  Śliniaczki dla dzieci dzielą się na te, które służą jako fartuszki okrywające całe ciało, oraz te najbardziej znane, czyli zakładane na przodzie.

  Jeśli chcą Państwo sprawić maluchowi klasyczny śliniaczek, polecamy produkty Hello Little i SO COOL marki Canpol. Obie propozycje wykonane są z materiału frotte i są niezwykle proste w zakładaniu dzięki zapięciu na rzep. Te zmywalne śliniaki dla maluchów zapewnią ochronę przed zabrudzeniami i wszelkimi nadmiarami śliny podczas posiłków.

  Co warto wybrać? 

  W naszej ofercie znajdą Państwo również silikonowe śliniaki dla dzieci. To rozwiązanie całkowicie minimalizuje bałagan dzięki zastosowaniu specjalnej kieszonki u spodu śliniaczka. Pozbycie się plam oraz resztek pokarmu jest bardzo proste, gdyż silikon wystarczy opłukać wodą. Materiał, z którego zostały wykonane produkty takie jak Minikoioi śliniak dla dziecka z kieszonką, jest nietoksyczny i w pełni bezpieczny. 

  Wiemy, że nie tylko posiłki bywają wyzwaniem jeśli chodzi o utrzymanie czystości, dlatego w Domenie Dziecka dostępne są również wodoodporne fartuszki dla dzieci b.box, np. niebieski fartuszek-śliniaczek wodoodporny. A do kompletu polecamy uniwersalny, przydatny w każdej podróży śliniak dla niemowląt w saszetce Pine Slice - idealny również do przedszkolnej wyprawki. Ubrany od stóp do głów maluch wyjdzie całkowicie czysty z każdej zabawy!