Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Ręczniki dla niemowlaka

  Ciepła, przyjemna kąpiel to wyjątkowa chwila zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Warto zadbać o to, by nasz maluch – czysty i pachnący – mógł wtulić się w miękki ręcznik z najlepszej jakości materiału. Skóra niemowląt jest niezwykle delikatna, a podrażnić ją może bardzo wiele elementów. Dodatkowo ręczniki dla niemowląt powinny być uniwersalne, by poza użytkiem domowym służyły podczas wyjazdów, na basenie czy plaży. 

  Ręczniki dla małych dzieci – które najlepsze?

  Odpowiedź na to pytanie jest trudna, gdyż na wysoką jakość produktu składa się wiele czynników. Najważniejszym elementem jest oczywiście materiał. Powinny być one przyjemne w dotyku i jednocześnie bezpieczne dla skóry każdego malucha. Nie mogą one w żaden sposób podrażniać ani powodować dyskomfortu. I dokładnie tego rodzaju propozycje znajdą Państwo w naszej ofercie, gdyż proponujemy ręczniki dla małych dzieci z najwyższej półki. 

  Ręczniki absorbują wilgoć i brudzą się, dlatego powinny być wyposażone w powłokę antybakteryjną, która ochroni przed rozwojem bakterii, wirusów i pleśni. Takie kolorowe ręczniki dla maluchów proponuje firma Lifeventure w serii ręczników Soft Fibre, np. ręcznik szybkoschnący w ananasy

  Niezbędnik kąpielowej wyprawki

  Miłym udogodnieniem dla malucha będzie kapturek, który osłoni główkę i pozwoli całkowicie otoczyć się miękkim ręcznikiem. Z taką propozycją wychodzi firma BabyOno oferując ręczniki z kapturem dla niemowląt z pięknymi, kolorowymi wzorami, w tym absolutne ulubieńce maluchów: niebieski ręcznik z kapturem i morskim wzorem, oraz bambusowe okrycie z kapturkiem w niedźwiadki. Wykorzystanie włókna bambusowego sprawia, że ich miękkość i delikatność można porównać z dotykiem jedwabiu. 


  Wygląd zdecydowanie odgrywa tutaj dużą rolę, gdyż dzieci ucieszą się z ręczników pokazujących ulubione postacie. Wielbicielom zwierząt polecamy firmę Fehn oferującą ręczniki dla dzieci w zwierzątka taki jak: Śpiący Las, Zabawni Przyjaciele, Przytul Mnie oraz wiele innych. Dzięki temu ręcznik będzie nie tylko akcesorium do kąpieli, ale również najlepszym przyjacielem malucha.