Wczytuję dane...
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

  Przewijaki i maty

  Przewijanie dzieci odbywać się nawet kilka razy dziennie, dlatego tak ważne jest, aby przewijaki dla noworodków gwarantowały pełen komfort wszelkich czynności pielęgnacyjnych. Mamy na myśli komfort obu stron – dzieci oraz rodziców. W tym celu warto wyposażyć się w odpowiednie maty do przewijania niemowląt, by żadne niespodzianki nie przeszkodziły na drodze do skutecznego przewinięcia malucha.

  Czym się kierować przy wyborze maty do przewijania dla dzieci?

  Jeśli wyznaczyli już Państwo odpowiednią przestrzeń do przewijania dziecka, przyszedł czas na dobór właściwych akcesoriów. W pierwszej kolejności należy odpowiedzieć sobie na pytanie: jakie maty do przewijania dzieci będą nam najbardziej odpowiadać? Mowa tutaj o rodzajach tych produktów. W Domenie Dziecka znajdą Państwo przewijaki miękkie, twarde oraz podróżne. Wszystko od najlepszych producentów. 

  Pierwsze z nich to rozwiązanie odpowiednie w przypadku młodszych maluchów, których skóra na początku ich życia jest wyjątkowo delikatna. Dzięki zastosowaniu materiałów miękkich oraz delikatnych, przewijaki CEBA zapewnią komfort oraz bezpieczeństwo - mamy szczególnie cenią sobie przewijak bez zagłówka FLORA & FAUNA.

  Twardsze propozycje są dostosowane tak, aby można było przymocować je do łóżeczka. W ten sposób mamy stabilną i bezpieczną konstrukcję w jednym miejscu, bez konieczności odchodzenia od łóżka naszej pociechy. W tej kategorii polecamy na przykład przewijaki dla noworodków Albero Mio, takie jak biały przewijak w liście eukaliptusa.

  Przewijaki dla noworodków – pielęgnacja pełna komfortu nawet w podróży

  Ostatnie z wymienionych, czyli maty do przewijania na podróż, to świetna propozycja dla rodziców, którzy często decydują się na wyjazdy poza dom. Ta mobilność pozwala na pielęgnację z zapewnieniem w jednym miejscu wszystkiego, co potrzeba. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg przewijaków podróżnych firmy Fresk przyozdobionych w zachwycające zwierzątka takie jak: Łabędź, Żyrafa, Piesek lub niezawodny przewijak podróżny w ptaszki. Gorąco polecamy!