Wczytuję dane...
Kod producenta: E01.017.1.1
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Sprzedanych produktów: 13
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: SunBaby

Drewniany sześcian edukacyjny z sorterem, labiryntem, obrotowymi trybikami i zjeżdzalnią - zabawka edukacyjna wspomagająca rozwój zdolności motorycznych dziecka. Dekorowana farbą bezpieczną dla dziecka.

Drewniane zabawki edukacyjne cechują się szczególną trwałością wykonania i nadają się do zabawy już od najwcześniejszych chwil życia naszego dziecka. Są wyjątkowo bezpieczne i miłe w dotyku. Wpływają pozytywnie na rozwój malucha, poprawiając jego motorykę i zręczność oraz rozwijając zdolności logicznego myślenia. Estetycznie i naturalnie wykonane, kolorowe zabawki z drewna dzięki swojej prostocie pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Nie nudzą się, są uniwersalne i dają mnóstwo możliwości. Bawiąc się nimi dziecko ćwiczy również swoje zdolności manualne. Solidne, wytrzymałe na uderzenia będą służyły przez bardzo długi czas, dając naszemu maluchowi wiele radości.

Podstawowe

  • EAN: 

    5907478649562

  • Id produktu: 

    32171

Napisz opinię
2020-08-13 12:19:20 - Magdalena

Zakupy i wysyłka przebiegła bardzo sprawnie. Kostka jest rewelacyjna, piękne kolory, starannie wykonana. Syn ma 9 miesięcy, ale pod nadzorem bawi się chętnie w przeplatankę, kręci kołami zębatymi i przesuwa labirynt. Dodatkowo wrzuca i wykłada zabawki ze środka.

Pozostałe z serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...