Wczytuję dane...
O sklepie

Sklep z zabawkami i artykułami dla dzieci - Domenadziecka.pl

Domena Dziecka powstała w odpowiedzi na potrzeby moje oraz mojej żony wraz z pojawieniem się naszej córki. Łącząc moje 8-letnie doświadczenie w branży wraz z żoną tworzymy sklep internetowy, w którym sami chcielibyśmy kupować. Wierzymy, że oferujemy produkty
i usługi najwyższej jakości, wyróżniające się w morzu szybkich i tanich zakupów, produktów o wątpliwej jakości. Stawiamy na sprawdzone marki oferujące najwyższą jakość produktów.

Bliskie jest nam rozszerzanie diety sposobem BLW Baby-Led-Weaning "Bobas Lubi Wybór", dlatego też stawiamy na produkty, które pomogą
w codziennym poznawaniu nowych smaków przez maluszka: śliniaczki i bidony - B.Box bez Bisfenolu A, dla ceniących naturalne produkty drewniane krzesełka marki - KLUPŚ, dla lubiących wygodę i ceniących estetyczny wygląd krzesełka - SUN BABY i wiele innych.

Każdy noworodek i niemowlak rozwija się w codziennej zabawie z rodzicem, pomóc w tym mogą zabawki sensoryczne marki DOLCE. Mrówkojad, Małpka czy Żyrafa mogą stać się pierwszym pluszowym przyjacielem dla Twojego dziecka, który wspomoże jego mądry rozwój
i pobudzi zmysły.

Dla nieco większych maluszków oferujemy posiadające atesty przepiękne, drewniane zabawki marki GRIMM'S - rozwijające wyobraźnię oraz kreatywność dziecka.

Dla dzieci oraz dorosłych polecamy drewniane produkty marki WOODEN.CITY - zbuduj swój bolid, ułóż mapę świata lub pokaż dziecku jak działa wahadło :).


Kierujemy się jakością przy wyborze produktów. Mamy nadzieję,że pomożemy Ci znaleźć coś wyjątkowego i wartościowego dla Twojego maluszka.

Domeną dziecka jest zabawa i rozwój przez zabawę :)


Dane firmy:
Paweł Kras KRAMAG
Strzelców 15A/36
31-422 Kraków , Polska

Biuro obsługi klienta:
sklep@domenadziecka.pl
+48 517-938-156

Numer konta bankowego:
Idea Bank
Paweł Kras KRAMAG
ul. Strzelców 15a/36
31-422 Kraków
80 1950 0001 2006 0044 9484 0001
Tytuł przelewu [Numer zamówienia]


Sklep z zabawkami domenadziecka.pl - zabawki i akcesoria dla dzieci w każdym wieku! Sprawdź szeroką ofertę produktów w atrakcyjnych cenach.